Gvardiola turpina ierakstīt gadsimtu

Anglija: Pilsēta pārspēj gadsimta rekordu

Hoseps Gvardiola pārgāja uz citu ierakstu. Pagaidām ilgākā uzvaru sērija 21. gadsimtā pieder Minhenes "Bayern", kas pagājušajā gadā uzvarēja 23 spēlēs pēc kārtas un 2014. gadā pārspēja Madrides "Real". Sestdien Mančestras "City" svinēja divdesmito panākumu pēc kārtas, un, šķiet, izrādījās ir viens no grūtākajiem pēdējos gados.

Ne velti Gvardiolas priekšvakarā West Ham galveno treneri Deividu Moisu salīdzināja ar Budu, atzīmējot viņa kolēģa mierīgumu jebkurā situācijā. Uz pirmo mērķi āmuri reaģēja sava mentora stilā. Turpinājām radīt iespējas pie Edersona vārtiem un uzvarējām līdz pārtraukumam, un pāreju uz Antonio, kurš šosezon abos mačos guva vārtus pret pilsētniekiem, Lingards veica īrē no Manchester United.

Ar to beidzās City sausais brauciens, kas sākās 15. decembrī un ilga 629 minūtes, Premjerlīgas spēlēs Etihadā. Tajā pašā laikā - tiekoties ar Vestbromviču (1: 1) - šobrīd bija pēdējais punktu zaudējums. Un, tā kā Aguero, kurš pirmo reizi kopš oktobra iekļuva pamatsastāvā, bija sava bijušā ēna, līderis bija uzvarošs ar precīziem centra aizsargu sitieniem. Pāris Stouns-Rubens Diass ir pārsteidzošs: kad viņi kopā (16 reizes) sita pamatsastāvā, abi aizsargi sakrāja piecus vārtus, kamēr viņu komanda piekāpās tikai trīs reizes!

200 - Pep Gvardiola šajā 273. spēlē, kas atbildēja par Mančestras "City", izcīnīja savu 200. uzvaru ar "Citizens" - vismazāk spēles, kas nepieciešamas Anglijas augstākās klases vadītājam, lai sasniegtu 200 uzvar visās sacensībās. Mantojums. pic. asāks. om / rv5BkgoIio

Unikālas spēles ir viens no galvenajiem Gvardiolas dubultās jubilejas cēloņiem. Viņam tagad ir tieši 500 uzvaras elites divīzijas komandu galvgalī. 179 ar Barselonu, 121 ar Minhenes Bayern un tieši 200 ar Man City. Peps tika pie pēdējās atzīmes Anglijas futbola sprinta tempā. Tikai 273 spēlēs, kamēr vicečempione Hosē Morinju aizvadīja 309 mačus.

Spānija: Koemans izdara secinājumus

Sezonas sākumā zilā granāta brīžiem bija garlaicīga, trūka ideju un nestabila. Laika gaitā Ronalds Koemans ir izveidojis spēli, kas ļauj viņam konsekventi ņemt punktus. un organizēt firmas izrādes ar Alaves (5: 1) un Elche (3: 0). Tomēr pāreja uz nākamo soli tiek dota Barčai ar čīkstoņu, un ar patiesi sistēmiskām un foršām komandām ratiņi dažkārt pārvēršas par ķirbi. Tā tas bija PSG (1: 4), kā arī agrāk ar Sevilla (0: 2) Spānijas kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē.

Neatkarīgi no Andalūzijas Čempionu līgas fiasko, Džūlenas Lopetegi komandas komanda tuvojās sestdienas spēlei ar sešu uzvaru un piecu līgas spēļu sēriju līdz nullei. Tomēr Koemans labi izdarīja kļūdu labošanu, un otrā tikšanās Ramonā Sančezā Pizjuānā notika pēc Katalonijas scenārija. Viesi aizsardzībā bija ļoti disciplinēti, negaidīti izvēloties sistēmu ar trim centrālajiem aizsargiem un upurējot Grīzmanu, kurš palika līdz beigām uz rezervistu soliņa.

Tajā pašā laikā Barsā paņēma bumbu un satrieca Bunu, kurš nepalaida garām 557 minūtes. Gan Mesi plāna piespēle, gan Dembeles finišs bija labi. Pirmā puslaika simboli bija nulle metienu Ter Stegena mērķī un Mesi dzeltenā kartīte par pārkāpumu vidējā līnijā. Laukuma saimnieki mainīja sastāvu un shēmu, taču neko nepanāca, drīzāk pārsteidza, ka 39. vārtus pret viņa iemīļoto pretinieku katalāņu kapteinis guva tikai beigās. Argentīnietim, kura pāreja netika apturēta, pat satverot kreklu, kopš gada sākuma četrpadsmit spēlēs ir 14 vārti un 4 rezultatīvas piespēles.

Tagad Barsai, kas ir izveidojusi labāko sēriju kopš 2012. gada un izbraukuma mačā čempionātā izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas, ir jāstiprina sasniegtais. Trešdien sāncenši kausa spēlē tiksies Camp Nou. Koemans tam ir skaidri gatavs, un, kamēr holandietis savu pirmo sezonu pavada lielā tautieša un bijušā mentora Johana Kruifa grafikā. Pēc 25 kārtām viņiem ir gandrīz identiski rādītāji uzvarās (16-16), gūtajos punktos (53-54), gūtajos vārtos (55-54) un ielaistos vārtos (22-20).